Doprava ZDARMA nad 500 Kč

Naše prodejna

Nabízíme Vám široký výběr rybářských prutů, navijáků a kompletního výběru doplňků rybářských potřeb jako je echolot, nafukovací člun, motor a také vše pro mořský rybolov a lov sumcú.

Základní informace o prodejně:
Prodejna je na trhu od roku 1995. V lednu 2011 prošla naše prodejna kompletní rekonstrukcí a také došlo k rozšíření prodejní plochy. Nově nabízíme samoobslužný prodej se širokým sortimentem zboží pro kaprařinu, mořský rybolov, feeder, plavanou, přívlač, muškaření, lov sumců a zimní rybolov. Dále pak velký výběr vybavení pro camping (bivaky, lehátka, křesílka, spacáky, přístřešky, deštníky, stojany na pruty a další doplňky), lodí, raftů, lodních motorů a velké množství dalších doplňků pro rybaření.

Prodáváme zboží těchto značek:
NGT, FOX, Mivardi, Camofishing, Zfish, JRC, Zico, Daiwa, Shimano, Cormoran, FOX, SPRO, Balzer, Humminbird, Mikbaits, Colmic, Penn, SEMA, WFT, SPRO, Suxxes, Okuma, Rapala, Mepps, Storm, Gamakatsu, Traper, Dynamite Baits, Owner, Intex, Trakker, JSA, Dynamite Baits, Traper, Top Secret, Sensas, Zebco, Browning, Quantum, Cukk, Mikbaits, LK Baits, Richworth, Lowrance, Eagle, Tica, Pro Logic, JRC, Mitchell, Tuf Line, Berkley, StarBaits, Pezon&Michel, Carpsystem, WMC, Mustad, Extra Carp, Korda, Delkim, Rocky, Turbo, Relax, Sasame, Illex, Spider, Abu Garcia, Fenwic, Mustad, Sona a mnoho dalších……

Firma Braunstar je obchod s rybářskými potřebami, který je na našem trhu již od roku 1995.

Provozní doba

Po – Čt 9:00 – 17:00 hod.
Pátek 8:00 – 18:00 hod.
Sobota 9:00 – 12:00 hod.
Neděle zavřeno

Prodejna se nachází v Moskevské ulici, nedaleko hotelu Vladimír. Prodejní plocha: 300 m2

Parkovat lze přímo před prodejnou nebo na rozlehlém parkovišti cca 200m pod prodejnou směrem do centra.

Adresa obchodu:

Rybářské potřeby
Moskevská 1497/44
400 01 Ústí nad Labem
Tel./ Fax: 475201352
Mobil: 608025034
E-mail: braunstar@braunstar.cz

MAPA, KDE NÁS NAJDETE - KLIKNĚTE ZDE

Nakupovat