AKCE Doprava nad 500 Kč do Balíkovny ZDARMA!

Flexibilní zahradní smršťovací hadice 5-15m s odolným pláštěm MAXY + pistole + držák + obal ZDARMA - BR7726

Neohodnoceno
Značka: Maxy

Zahradní profi hadice představuje ideální řešení pro údržbu Vaší zahrady. Barva : černá, červená nebo zelená ( zasíláme dle skladové dostupnosti )

Dostupnost Skladem-ihned k odeslání
Kód: BR7726
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Flexibilní zahradní smršťovací hadice 5-15m s odolným pláštěm MAXY + pistole + držák + obal ZDARMA - BR7726
Neohodnoceno
Značka: Maxy
Garance nejnižší ceny
Garance nejnižší ceny
Výdejní místo
Výdejní místo
Nákup na splátky
Nákup na splátky
Slevový program
Slevový program

Zahradní smršťovací hadice s odolným pláštěm Maxy

Zahradní profi hadice představuje ideální řešení pro údržbu Vaší zahrady. Po naplnění vodou se automaticky prodlouží téměř na trojnásobek své původní délky. Speciální kombinace extrémně pružné latexové hadice spolu s kvalitní a vysoce odolnou textilií zaručuje rozvinutí hadice. Oproti ostatním hadicím je extrémně lehká, unese jí i dítě. Jedná se o inovaci pláště s vysokou odolností, než tomu bylo u předchozích modelu.

ZAHRADNÍ HADICE 5-15m

 • PRO ZAVLAŽOVÁNÍ ZAHRADY - zahradní hadice nesmí chybět  na žádné domácí zahradě a pozemku. Perfektní pro zalévání zahrady -  jeho délka je 5 metrů, po naplnění vodou se může prodloužit až na 15 metrů .
 • ODOLNÁ  - zahradní hadice je vyrobena z odolného materiálu (trubka z latexového materiálu, čistá měděná spojka), díky čemuž je  odolná vůči nepříznivým vlivům vnějších faktorů (včetně UV záření) a bude sloužit dlouhou dobu .
 • MÁ PLASTOVOU VODNÍ PISTOLE  - zahradní zavlažovací hadice je navíc vybavena plastovou vodní pistolí, která je určena  k regulaci proudu vody, díky čemuž bude možné proud přizpůsobit aktuálně zalévané rostlině.
 • V SOUČÁSTI SKLADOVACÍ TAŠKA  - v sadě se zahradní hadicí je i taška na uskladnění celé sestavy, která po složení nezabere mnoho místa a bez problémů se vejde do zahradního altánu nebo do technické místnosti u domu.

SPECIFIKACE:

 • délka hadice: 5m a 15m v nataženém stavu
 • materiál trubky: latex
 • materiál konektoru: měď
 • materiál zbraně: plast
 • rozměry pistole: 20/11 / 6cm
 • hmotnost soupravy: 1,167 kg

ZAHRNUTA:

 • had
 • pistole
 • případ
 • spojky
 • 3 těsnění
 • háček na zavěšení hadice
5-15m prodlužovací zahradní hadice + armatury na pistole Značka ISO Trade

Prezentovaná zahradní hadice je bezesporu jedním z nejpraktičtějších nástrojů, které se v sezóně používají jak na domácí zahradě, tak na pozemku. Skvěle se hodí pro zavlažování každé zahrady – jeho délka je 5 metrů a po naplnění vodou se natáhne až na 15 metrů. Toto příslušenství dobře poslouží i pro splachování cest a pro různé druhy domácích prací, včetně úklidu.

Zahradní hadice natahovací 5-15 m + konektory na pistole Hmotnost produktu s jednotkovým balením 1,167 kg

ODOLNÉ A SPOLEHLIVÉ

Pevná zahradní hadice je vyrobena z odolného materiálu - trubka je vyrobena z latexového materiálu, zatímco spojka je vyrobena z čisté mědi, díky čemuž je odolná vůči mechanickému poškození a nepříznivým vlivům vnějších faktorů, vč. na UV záření, které vám bude sloužit dlouhou dobu.

HADICE DO ZAHRADY - MÁ PLASTOVOU VODNÍ PISTOLE

Zahradní zavlažovací hadice je vybavena plastovou vodní pistolí, která výrazně usnadňuje zalévání rostlin na vaší domácí zahradě nebo pozemku. Je určen k regulaci intenzity proudu vody, díky čemuž je možné přizpůsobit proud aktuálně zalévané rostlině.

Zahradní hadice natahovací 5-15m + konektory na pistole Kód výrobce 14085

VČETNĚ SKLADOVACÍ TAŠKY

Sada se zahradní hadicí obsahuje i speciální tašku na uložení zahradní hadice, která nezabere mnoho místa a bez problémů se vejde do zahradního altánu nebo do technické místnosti u domu. Díky tomuto způsobu uložení zahradní hadice na zalévání bude možné ji používat dlouhodobě (nepoškodí se).

NA VÝBĚR 8 RŮZNÝCH VODNÍCH TRYSEK

Hadici využijete nejen na zahradu, ale také na mytí auta, opláchnutí příjezdové cesty, umytí koberce nebo koupání psa.

HADICE NA ZAVLAŽOVÁNÍ NEZBYTNÁ NA KAŽDÉ ZAHRADĚ

Období jara a léta je obdobím, kdy by se o naši zahradu mělo především pečovat. Rostliny v něm rostoucí je velmi důležité systematicky zalévat. Zahradní hadice na zalévání je produkt, který se jistě bude hodit na každé zahradě a přiložená plastová pistole usnadní zalévání rostlin a poslouží při úklidu různých částí zahrady, například cest.

Zahradní hadice natahovací 5-15m + konektory na pistole

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: