Doprava ZDARMA nad 500 Kč

Boilies a návnady Mivardi Rapid

Inovované boilies Mivardi Rapid na sezónu 2014

Sortiment kaprových návnad a nástrah Rapid vstupuje do sezóny 2014 s naprosto zásadními inovacemi. Všechny řady boilies byly technologicky upraveny a nově využívají technologii šetrné stabilizace a konzervace nazvanou R-FACTOR. Novinkou je i maximální využití kvalitních esencí, které pro sortiment RAPID připravuje anglická laboratoř, zaměřená na vývoj a výrobu esencí pro rybářské návnady. Na tyto esence jsou často kladeny požadavky (vysoká stabilita v čase, atd.), které standardní aroma pro potravinářský průmysl nemusí vždy splňovat. Pro lepší přehlednost je sortiment Rapid nově nabízen ve třech kategoriích - Champion Platinum, Excellent a nově postavená základní řada Easy Catch.
Vybrané druhy boilies a pelet nově obsahují i suroviny, které se na našem trhu dosud téměř nevyskytovaly. Jedná se například o unikátní, enzymaticky upravený proteinový koncentrát CPSP90, některé druhy krillových mouček, játrových extraktů, 100% olihňovou moučku, atd. Značka Mivardi je rovněž certifikovaným partnerem společnosti Haith's, a proto v našich produktech naleznete originální Robin Red.
Kromě boilies prošla významnou inovací i nabídka pelet a dalších doplňků (Pop Up, Boilie pasty, ... ). Veškeré novinky byly pečlivě testovány v různých podmínkách a ročních obdobích na svazových i soukromých vodách v ČR i v zahraničí.

 

Nejprodávanější

69
12901691290
Značky

Stránka 1 z 2 - 49 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 49 položek celkem